ZİNGAP DEPOLAMA LTD.ŞTİ

Tamamen profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen İstanbul eşya depolama hizmeti kapsamında farklı boyutlara sahip olan ve içeriğinde de değişik odaları bulunan depolar altında tüm değişik eşyalar güvenli bir şekilde tutulmaktadır. Üstelik bütün eşya çeşitleri farklı adreslerden söz verilen zaman içerisinde alınmakta ve depo alanına ufak bir problem yaşamadan getirilmektedir. Bugüne kadar gerçekleştirilmiş sağlam referans çeşitleri sayesinde yapılan hizmetler kapsamında herhangi bir sorun yaşanmadan çok uygun fiyatlar altında farklı zamanlar ile depolama hizmeti sunmaktadır.

Günlük ya da haftalık veyahut da aylık ile birlikte yıllık gibi farklı süreler kapsamında eşyalar en küçük bir sorun olmadan kiralama süresi boyunca devamlı bir şekilde kontrol eden geçirilerek tutulmaktadır. Farklı boyutlara sahip olan depolama alanları sayesinde eşyanın miktarına göre seçim yapılmakta ve eşyalar birbirine değmeyecek bir şekilde ve özel bir listeleme kapsamında yerleştirilmektedir. Bu listeleme sayesinde ayrıca müşteri belirli bir zaman içerisinde gelip eşyaların içerisinden bir şeyler almak istediği zaman da bunu listeye bakarak kolay bir şekilde gerçekleştirme imkanı elde edebilir.

Profesyonel anlamda eşya depolama hizmeti:

 Eşya depolama işleme gerçekleştirmeden önce tüm alanlar tamamen kusursuz bir şekilde temizlenmekte ve hijyenik bir ortam bırakılmaktadır. Ayrıca eşyalar bu alanda büyük bir tecrübe sahibi olan uzman kişiler tarafından günlük olarak sürekli kontrol edilmekte, temizlenmekte ve depo alanlarına ilk konulduğu gibi yeniden müşteriye kiralama süresi sonunda teslim edilmektedir. Bu kapsamda İstanbul eşya depolama konusunda tüm farklı semtler adına en iyi hizmet sunmakta ve farklı adreslere gidilmek sureti ile eşyalar çelik kasa araçlar kapsamında alınarak depo alanlarına getirilmektedir.

Günlük veya haftalık ve aylık olarak yapılan kiralama hizmetleri kapsamında en uygun fiyatlar müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu hizmet çatısı altında sunulmaktadır. Ayrıca bütün depo kısımları içerisinde bulunan altyapı tesisatı kusursuz bir şekilde gerçekleştirildiğinden dolayı herhangi bir rutubet ya da su baskını gibi sorunlar asla yaşanmaz. Diğer yandan depo alanı iç kısım olarak doğru ısı dengesi altında tutulmaktadır ve eşyalar ne çok sıcak ne de çok soğukta bırakılmaktadır.

DEPOLARIMIZ ;